Іншими мовами: Deutsch English Français 日本語 한국어 Polski Português, Brasil Русский 简体中文

Твердопаливний маніпулятор

From Official Factorio Wiki
Jump to navigation Jump to search
Burner inserter.png
Твердопаливний маніпулятор

Burner inserter entity.png

Інгредієнти

Time.png
0.5
+
Iron gear wheel.png
1
+
Iron plate.png
1
Burner inserter.png
1

Сировини загалом

Time.png
1
+
Iron plate.png
3

Інгредієнти

Time.png
0.5
+
Iron gear wheel.png
1
+
Iron plate.png
1
Burner inserter.png
1

Сировини загалом

Time.png
1
+
Iron plate.png
5

Колір на мапі

Здоров’я

100

Стійкість

Полум’я: 0/90%

Розмір стеку

50

Розміри

1×1

Макс. споживання

94 кВт (Паливний)

Час добування

0.1

Тип об’єкту

inserter

Внутрішньоігрова назва

burner-inserter

Потребує технологію

Не потребує

Технології посилення

Inserter capacity bonus (research).png

Виробляється в

Assembling machine 1.png
Assembling machine 2.png
Assembling machine 3.png
Player.png

Паливо

Wood.png
Coal.png
Solid fuel.png
Rocket fuel.png
Nuclear fuel.png

Твердопаливний маніпулятор є найпростішим і найповільнішим типом маніпуляторів. Він працює від спалювання палива, порівняно з покращеними маніпуляторами, які живляться від електрики. Він накопичує паливо для власної роботи, якщо може його підібрати, що робить його корисним для наповнення парових котлів вугіллям. Його перевага в тому, що він продовжуватиме працювати навіть у разі збою живлення електромережі, на відміну від маніпуляторів з електричним живленням, які не зможуть працювати. Він не споживає паливо під час простою, хоча споживає набагато більше енергії (в перерахунку), ніж більшість інших маніпуляторів, коли він активний.

Твердопаливний маніпулятор, іноді не може втигнути захопити предмети, що рухаються, ні з швидкого конвеєра, ні з експрес-конвеєра. Він також не може захопити рухомі предмети з повороту конвеєрної стрічки, якщо предмет знаходиться на дальній стороні. Однак він намагатиметься і витрачатиме паливо на свої спроби.

Навіть незважаючи на те, що він не споживає електрику, твердопаливний маніпулятор можна підключити до логістичної мережі і логічної мережі і керувати ним.

Витрата палива

Твердопаливний маніпулятор не споживає електроенергію в режимі простою і не споживає постійно максимальну кількість енергії під час роботи, тому, скільки разів палива може бути виміряно, скільки разів маніпулятор може хитнутися вперед і назад. Маніпулятор, який працює на одному шматку вугілля, може хитнутися 57 разів, транспортуючи 57 предметів із розміром стека 1, тоді як з деревиною витримує 28 коливань, а на твердому паливі — 178 коливань. З цих експериментальних результатів можна зробити висновок, що 1 МДж палива надає від 14 до 14,25 коливань, що близько до фактичного числа 70 кДж / 1 коливання. Зауважте, що більша місткість стека підвищує ефективність маніпуляторів, оскільки один поворот споживає однакову кількість палива незалежно від рівня.

Див. також