In other languages: Česky Deutsch English Français 日本語 한국어 Bahasa Melayu Nederlands Polska Português do Brasil Русский 中文

Storage tank

From Official Factorio Wiki
Jump to: navigation, search
Storage tank.png
Storage tank

Storage tank entity.png

Рецепт

Time.png
3
+
Iron plate.png
20
+
Steel plate.png
5
Storage tank.png
1

Сировини загалом

Time.png
3
+
Iron plate.png
20
+
Steel plate.png
5

Map color

Fluid storage volume

25000

Міцність

500

Stack size

50

Dimensions

3×3

Час добування

0.5

Prototype type

storage-tank

Internal name

storage-tank

Потребує технологію

Fluid handling (research).png

Виробляється в

Assembling machine 1.png
Assembling machine 2.png
Assembling machine 3.png
Player.png

Споживається в

Fluid wagon.png
Чотири цистерни, з'єднані разом для формування зберігального масиву.

Цистерна це будівля, котра може зберігати до 2500 одиниць рідини. Це пасивний зберігач — не має ні входу, ні виходу, плин рідини залежить від тиску, тож за механікою роботи цистерну можна порівняти з великою трубою.

Використання

Цистерна буде заповнена у відповідному відсотковому співвідошенні, як труби, що з'єднані з нею. Труби, що зберігають більш, ніж 5 води, заповнять цистерну більш, ніж на 50% від її ємності. Маленькі насоси можуть використовуватися для наповнення цільової цистерни з джерела низького тиску (такого, як віддалені верстаки-качалки).

Цистерни зазвичай використовуються для зберігання надлишкових рідин (нафта, дизельне пальне та мазут), котрим потрібні буферні вмістилища для забезпечення гладкої роботи нафтоперегінного заводу.

Цистерни також можна використовувати для заснований на воді акумулятор. Якщо споживання гарячої води паровими машинами значно змінюється протягом циклу доби (через використання сонячних панелей чи лазерних турелей), то цистерни можна наповнювати гарячою водою протягом часу низького споживання енергії і потім спустошувати, коли електромережа через парові машини споживає більше води, ніж парові котли можуть нагріти.

Дивіться також