Іншими мовами: Čeština Deutsch English Français 日本語 Русский 简体中文

Програмований динамік

From Official Factorio Wiki
Jump to navigation Jump to search
Programmable speaker.png
Програмований динамік

Programmable speaker entity.png

Інгредієнти

Time.png
2
+
Copper cable.png
5
+
Electronic circuit.png
4
+
Iron plate.png
3
+
Iron stick.png
4
Programmable speaker.png
1

Сировини загалом

Time.png
9.25
+
Copper plate.png
8.5
+
Iron plate.png
9

Інгредієнти

Time.png
2
+
Copper cable.png
5
+
Electronic circuit.png
4
+
Iron plate.png
3
+
Iron stick.png
4
Programmable speaker.png
1

Сировини загалом

Time.png
14.25
+
Copper plate.png
18.5
+
Iron plate.png
13

Колір на мапі

Здоров’я

150

Розмір стеку

50

Макс. споживання

2 kw (Електрика)

Час добування

0.1

Тип об’єкту

programmable-speaker

Внутрішньоігрова назва

programmable-speaker

Потребує технологію

Circuit network (research).png

Виробляється в

Assembling machine 1.png
Assembling machine 2.png
Assembling machine 3.png
Player.png

Програмований динамік — це об’єкт логічної мережі, який здатний створювати сповіщення у вигляді звуку та елементів на зображеннях сусідніх гравців. Його можна підключити до мережі, щоб, наприклад, видавати сповіщення, коли сигнал падає нижче певного значення.

Графічний інтерфейс і конфігурація

UAProgrammable speaker gui.png

Можна вибрати, чи відтворюватиметься звук глобально, щоб його можна було почути будь-де на карті, чи локально, щоб його було чути лише в безпосередній близькості від динаміка. На знак ввічливості вмикайте глобальну гру в багатокористувацькій грі лише тоді, коли важливо, щоб усі гравці були сповіщені. Лише 50 звуків можна почути одночасно через обмеження гри.

Гучністю програмованого динаміка можна керувати в графічному інтерфейсі. Це визначає гучність аудіо та відстань перенесення, якщо загальне відтворення не позначено. Діапазон на повному обсязі задається 64 плитками.

Speaker map alert.gif
Окрім відтворення звуку, його також можна налаштувати для надсилання текстового сповіщення, щоб гравець міг побачити, що спричинило сигнал тривоги. Можна вказати як текст, так і значок, як показано на зображенні галочки вище. Щоб відображати сповіщення в графічних інтерфейсах гравців, потрібно поставити галочку біля пункту «Показувати оповіщення». Будуть показані додаткові параметри, які дозволяють гравцеві вибрати значок і текст для сповіщення.

Прапорець «Дозволити поліфонію» визначає, чи можна одночасно відтворювати більше ніж один звук. По суті, при підключенні постійного сигналу до програмованого динаміка з увімкненою поліфонією звуки повторюватимуться надзвичайно швидко. (10 на секунду або близько того) Без поліфонії це обмежено приблизно 1 на півсекунди. Вимкнути поліфонію корисно, щоб уникнути спаму та пошкодження слуху. Однак для створення музики може знадобитися поліфонія.

Прапорець «Значення сигналу = висота тону» дозволяє динамічно змінювати висоту звуку, створеного зміною значення контуру. Це корисно для створення музики. Якщо гравець просто хоче, щоб звук створювався щоразу, коли виконується умова, він повинен вимкнути цей прапорець.

Див. також