Вагон-цистерна
Вагон-цистерна |
Вагон-цистерна, також відомий як залізнична цистерна, здатний транспортувати рідини залізницею. Рідини можна закачувати у вагон і викачувати з нього за допомогою помпи, до кожного вагона рідини може бути підключено максимум 3 помпи одночасно, по 1 на секцію цистерни. Подібно до вантажних вагонів, для переміщення вагона-цистерни потрібен локомотив.
Вагон-цистерна може перевозити 25 000 одиниць рідини. Він важить так само, як звичайний вантажний вагон, але вміщує більше рідини; вантажний вагон, наповнений бочками, може перевозити 20 000 одиниць рідини.
Вирішення проблем
Щоб закачати рідину у вагон з рідиною, вам потрібна станція з помпами.
Вагон необхідно вирівняти з рейковою сіткою; забезпечити це можливо, використовуючи зупинку поїзда як пункт призначення у розкладі поїздів і заправлений локомотив.
Також переконайтеся, що рейки під вагоном-цистерною є прямими рейками, а не вигнутими рейками'. Помпи працюватимуть лише в тому випадку, якщо вагон ортогональний до сітки.
Час завантаження та розвантаження
Завдяки поточній механіці рідинної системи найшвидший час завантаження та розвантаження вагонів із рідиною полягає в тому, що помпи безпосередньо приєднані до резервуарів для зберігання. Використання більшої кількості помп на вагон скорочує час (розвантаження).
Тестування проводилося з використанням одного локомотива, прикріпленого до одного повного вагона рідини, з помпами, прикріпленими безпосередньо до порожніх резервуарів для зберігання. Використання цієї тестової установки:
- Використовуючи 1 помпу, поїзд залишався на станції протягом 204 тактів (3,4 секунди)
- Використовуючи 2 помпи, поїзд залишався на станції 131 такт (~2,2 секунди)
- Використовуючи 3 помпи, поїзд залишався на станції 108 тактів (1,8 секунди)