Іншими мовами: Čeština Deutsch English Français 日本語 Polski Русский 简体中文

Roboport/uk: Difference between revisions

From Official Factorio Wiki
Jump to navigation Jump to search
m (Category overhaul)
(completely rewritten obsolete article)
 
(One intermediate revision by one other user not shown)
Line 1: Line 1:
{{Languages}}
{{Languages}}
{{:Infobox:Roboport}}
{{:Infobox:Roboport}}
Робопорт це дім для всіх [[Robots/uk|роботів]]. Він також покриває площу в 50x50 тайлів, де роботи можуть літати.  
'''Робопорт''' є місцем відпочинку для всіх [[construction robot/uk|будівельних роботів]] і [[logistic robot/uk|логістичних роботів]]. Він контролює область розміром 50 × 50 клітинок, у якій логістичні роботи можуть взаємодіяти з об’єктами логістичної мережі, такими як [[storage chest/uk|скриня зберігання]] або [[requester chest/uk|скрині запиту]]. Крім того, для будівельних роботів створено зону розміром 110 × 110 клітинок для ремонту, будівництва або демонтажу конструкцій. Це можна побачити, навівши мишу на робопорт або логістичну скриню, яка знаходиться всередині логістичної зони.


* '''Оранжевий''' квадрат позначає логістичну мережу, де всі роботи можуть переміщатися та діяти.  
* Менший <span style="color:#F98A1D">помаранчевий</span> квадрат символізує охоплення логістичної мережі, де можуть рухатися як логістичні, так і будівельні роботи.
* '''Зелений''' квадрат позначає розширення оранжевої зони, тут можуть працювати лише роботи-конструктори.  
* Більший <span style="color:#66FF66">зелений</span> квадрат представляє протяжність будівельної мережі, де можуть пересуватися лише роботи-будівельники.


Робопорти також мають 4 підзарядники, котрі використовуються для підзаряджання літаючих роботів.
Роботи, підняті в повітря з інвентарю [[Player/uk|гравця]] в зоні покриття робопорту, шукатимуть найближчий робопорт для зарядки та відпочинку.


Два чи більше робопортів можуть формувати [[Robotic network/uk|роботичну мережу]], якщо краї оранжевих зон торкаються.
Два або більше робопортів можуть з’єднатися, щоб утворити [[logistic network/uk|логістичну мережу]], якщо межі помаранчевих логістичних зон стикаються. Це показано пунктирною лінією, що проходить між двома портами. Приклад цього можна побачити внизу праворуч. Непідключені робопорти не надають спільний доступ до роботів.


== Місткість предметів ==
Гравці або [[spidertron/uk|павукотрон]], оснащені [[personal roboport/uk|персональним робопортом]] або [[personal roboport MK2/uk|персональним робопортом MK2]] у своїй броні, можуть самі діяти як мобільний робопорт, якщо у них є роботи в інвентарі.


Робопорт вміщає 8 [[Storages/Stack/uk|пачок]] предметів, зарезервованих для [[Robots/uk|роботів]], та восьмеро інших для [[Repair pack/uk|ремонтних наборів]].
[[File:roboport_connection.jpg|300×300px|thumb|Два робопорти, які з’єднуються, щоб створити логістичну мережу. Зверніть увагу на жовту пунктирну лінію, яка вказує на успішний зв’язок.]]


== Використання енергії ==
== Зберігання ==
Робопорт потребує ~200 кВт під час бездії, але ця цифра може зрости до ~2 МВт під час заряджання роботів.
Робопорт містить 7 [[Stack/uk|слотів]], зарезервованих для [[robots/uk|роботів]], і ще 7 для [[repair pack/uk|ремонтних наборів]]. Роботів і ремонтні набори можна вставляти в робопорт за допомогою [[inserter/uk|маніпуляторів]]. Крім того, роботів (але не ремонтні набори) можна вийняти з робопорту за допомогою маніпулятора. Ремонтні набори всередині робопорту доступні для всіх роботів і скринь запиту у логістичній зоні цього робопорту. Будівельні роботи, отримавши ремонтні набори, автоматично відновлять усі пошкоджені конструкції в зоні покриття робопорту.


== Знання, що не може бути використане ==
Якщо робопорт заповнений роботами, роботи, які намагаються відпочити, знайдуть інший робопорт, якщо такий доступний.
Ви можете класти роботів та ремонтні набори в робопорт маніпулятором, але, так як наразі контроль за кількістю покладених одиниць неможливий, то це знання, що не може бути використане.


== Дивіться також ==
[[File:UAroboport gui.png|thumb|250px|none|Графічний інтерфейс робопорта]]
* [[Robotic network/uk|Роботична мережа]]
 
== Споживання енергії ==
Робопорти мають 4 зарядні пристрої, які використовуються для підзарядки літаючих роботів. Більше робопортів на невеликій території забезпечать більшу пропускну здатність зарядки, якщо багато роботів потребують заряджання. Роботи, які очікують на зарядку, плаватимуть на місці біля робопорту та чекатимуть своєї черги.
 
Роботи не заходитимуть у робопорт, щоб відпочити, якщо вони не будуть повністю заряджені. Роботи з низьким зарядом/без заряду все ще можуть літати, але рухатимуться надзвичайно повільно.
 
== Див. також ==
* [[Logistic network/uk|Логістична мережа]]
* [[Logistic network/uk|Логістична мережа]]
* [[Repair pack/uk|Ремонтний набір]]
* [[Repair pack/uk|Ремонтні набори]]
* [[Robots/uk|Роботи]]
* [[Robots/uk|Роботи]]
* [http://www.factorioforums.com/forum/viewtopic.php?f=18&t=6005 Як саме робопорти взаємодіють?]


{{LogisticsNav}}
{{LogisticsNav}}
{{C|Logistic network}}
{{C|Logistic network}}

Latest revision as of 11:42, 8 October 2023

Roboport.png
Робопорт

Roboport entity.png

Інгредієнти

Time.png
5
+
Advanced circuit.png
45
+
Iron gear wheel.png
45
+
Steel plate.png
45
Roboport.png
1

Сировини загалом

Time.png
455
+
Copper plate.png
225
+
Iron plate.png
180
+
Plastic bar.png
90
+
Steel plate.png
45

Колір на мапі

Здоров’я

Quality normal.png 500
Quality uncommon.png 650 Quality rare.png 800
Quality epic.png 950 Quality legendary.png 1250

Стійкість

Полум’я: 0/60%
Удар: 0/30%

Розмір стеку

10

Rocket capacity

10 (1 stack)

Розміри

4×4

Макс. споживання

Quality normal.png 2.1 МВт
Quality uncommon.png 2.7 МВт Quality rare.png 3.3 МВт
Quality epic.png 3.9 МВт Quality legendary.png 5.1 МВт
(Електрика)

Мін. споживання

50 кВт (Електрика)

Швидкість зарядки робота

Quality normal.png 4×500 кВт
Quality uncommon.png 4×650 кВт Quality rare.png 4×800 кВт
Quality epic.png 4×950 кВт Quality legendary.png 4×1.25 МВт
(Електрика)

Час добування

0.1

Площа забезпечення

50×50 клітинок

Площа будівництва

110×110 клітинок

Тип об’єкту

roboport

Внутрішньоігрова назва

roboport

Потребує технологію

Construction robotics (research).png
Logistic robotics (research).png

Виробляється в

Assembling machine 1.png
Assembling machine 2.png
Assembling machine 3.png
Player.png

Робопорт є місцем відпочинку для всіх будівельних роботів і логістичних роботів. Він контролює область розміром 50 × 50 клітинок, у якій логістичні роботи можуть взаємодіяти з об’єктами логістичної мережі, такими як скриня зберігання або скрині запиту. Крім того, для будівельних роботів створено зону розміром 110 × 110 клітинок для ремонту, будівництва або демонтажу конструкцій. Це можна побачити, навівши мишу на робопорт або логістичну скриню, яка знаходиться всередині логістичної зони.

  • Менший помаранчевий квадрат символізує охоплення логістичної мережі, де можуть рухатися як логістичні, так і будівельні роботи.
  • Більший зелений квадрат представляє протяжність будівельної мережі, де можуть пересуватися лише роботи-будівельники.

Роботи, підняті в повітря з інвентарю гравця в зоні покриття робопорту, шукатимуть найближчий робопорт для зарядки та відпочинку.

Два або більше робопортів можуть з’єднатися, щоб утворити логістичну мережу, якщо межі помаранчевих логістичних зон стикаються. Це показано пунктирною лінією, що проходить між двома портами. Приклад цього можна побачити внизу праворуч. Непідключені робопорти не надають спільний доступ до роботів.

Гравці або павукотрон, оснащені персональним робопортом або персональним робопортом MK2 у своїй броні, можуть самі діяти як мобільний робопорт, якщо у них є роботи в інвентарі.

Два робопорти, які з’єднуються, щоб створити логістичну мережу. Зверніть увагу на жовту пунктирну лінію, яка вказує на успішний зв’язок.

Зберігання

Робопорт містить 7 слотів, зарезервованих для роботів, і ще 7 для ремонтних наборів. Роботів і ремонтні набори можна вставляти в робопорт за допомогою маніпуляторів. Крім того, роботів (але не ремонтні набори) можна вийняти з робопорту за допомогою маніпулятора. Ремонтні набори всередині робопорту доступні для всіх роботів і скринь запиту у логістичній зоні цього робопорту. Будівельні роботи, отримавши ремонтні набори, автоматично відновлять усі пошкоджені конструкції в зоні покриття робопорту.

Якщо робопорт заповнений роботами, роботи, які намагаються відпочити, знайдуть інший робопорт, якщо такий доступний.

Графічний інтерфейс робопорта

Споживання енергії

Робопорти мають 4 зарядні пристрої, які використовуються для підзарядки літаючих роботів. Більше робопортів на невеликій території забезпечать більшу пропускну здатність зарядки, якщо багато роботів потребують заряджання. Роботи, які очікують на зарядку, плаватимуть на місці біля робопорту та чекатимуть своєї черги.

Роботи не заходитимуть у робопорт, щоб відпочити, якщо вони не будуть повністю заряджені. Роботи з низьким зарядом/без заряду все ще можуть літати, але рухатимуться надзвичайно повільно.

Див. також