Іншими мовами: Čeština Deutsch English Français 日本語 Nederlands Polski Русский 简体中文

Зберігання

From Official Factorio Wiki
Revision as of 13:06, 4 July 2023 by DJSound (talk | contribs) (Додано сторінку Зберігання)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search

Зберігання — це концепція зберігання предметів. Не завжди необхідно зберігати велику кількість предметів, оскільки вони часто є проміжним продуктом, який можна передати від виробничої машини до машин, які їх споживають, без будь-яких тимчасових спеціальних складських приміщень.

Огляд

Прості буфери

Найпоширеніша форма зберігання, буфери, корисна, коли фабрика використовує ресурс лише періодично. Створюючи буфер, можна гарантувати, що ресурс, який буферизується, завжди присутній, коли він потрібен, що дуже важливо для елементів, які виробляються повільно. Буфери також можна використовувати, щоб гарантувати, що певні предмети завжди виробляються або видобуваються.

Ось деякі приклади буферів:

Конвеєри зберігають 80 предметів на 10 конвеєрів, якщо використовуються обидві сторони конвеєра.
Скрині можна використовувати для створення більших буферів предметів.
  • Машинний буфер
Складальні автомати та інші виробничі машини можуть утримувати дуже невелику кількість елементів у своєму вихідному отворі. Вони припинять працювати, доки ці елементи не будуть виведені з машини.

Зберігання рідини

Докладніше: Рідинна система

Рідини не є елементами і мають власну спеціальну інфраструктуру. Контейнери для рідини можуть одночасно вміщувати лише один тип рідини, на відміну від запасів предметів, які можуть містити стопки різних предметів. Рідини можна зберігати в одному з таких місць:

  • Резервуар: аналог скрині для рідин. Вміщує до 25 000 одиниць рідини.
  • Вагон-цистерна: фактично 1 резервуар для зберігання, але його можна переміщувати залізницею.
  • Труба: аналог конвеєра для рідин.
  • Діжка: більшість рідин у грі (за винятком пари) можна помістити в предмети, які містять 50 одиниць рідини кожен. З діжками можна поводитися як з будь-яким іншим предметом.

Див. також