Іншими мовами: Deutsch English Français Português, Brasil Русский 简体中文

Книга креслень

From Official Factorio Wiki
Jump to navigation Jump to search
Blueprint book.png
Книга креслень

Blueprint book preview.png

Розмір сховища

31

Розмір стеку

1

Тип об’єкту

blueprint-book

Внутрішньоігрова назва

blueprint-book

Потребує технологію

Не потребує

Книга креслень - це предмет, який можна використовувати для обміну, зберігання та впорядкування креслень, планів знесення і покращення, а також інших книг креслень. Так само, як креслення і плани, книга займає один слот інвентарю, але може містити необмежену кількість планів та креслень. Її можна зберігати у бібліотеці креслень, щоб звільнити місце в інвентарі або для спільного доступу.

Креслення можна використовувати безпосередньо з інтерфейсу книги, а поточний активний шаблон можна змінити за допомогою SHIFT + Mouse wheel up і SHIFT + Mouse wheel down. Якщо книги зберігаються в інших книгах, це працює так, ніби кожна вкладена книга замінюється її вмістом: При перемиканні на вкладену книгу ця книга переходить до першого (останнього) елемента, який вона містить, а подальша прокрутка перемикає елементи цієї вкладеної книги до її кінця, після чого вибирається елемент, який йде після вкладеної книги.

Книгу креслень можна створити, натиснувши кнопку ( Blueprint book button.png ) на панелі швидкого доступу. Її можна зберігати в інвентарі гравця, в іншій книзі або в бібліотеці креслень. Будь-яку книгу або креслення, навіть вкладену, також можна помістити на панель швидкого доступу, але це лише "ярлик", сам об'єкт залишається там, де він був. Книгу також можна покласти в будь-який звичайний контейнер, наприклад, у скриню, але зберігання її там доступ з панелі швидкого доступі (якщо такий був створений) і збільшує ймовірність знищення (наприклад, при нападі ворогів чи необережному тарані танком).

Графічний інтерфейс книги креслень.

Вище показано повне вікно графічного інтерфейсу книги креслень (включаючи інвентар гравця зліва), яке можна відкрити, клацнувши правою кнопкою миші на елементі книги в будь-якому інвентарі (включаючи інші книги та бібліотеку креслень) або на панелі швидкого доступу.

  • Назву та іконку книги можна встановити за допомогою кнопки поруч з назвою.
  • Дві крайні ліві кнопки в рядку нижче дозволяють вибирати між списком (як показано на цьому скріншоті) і більш компактною сіткою (як показано на скріншоті вгорі на цій сторінці).
  • Кнопка "плюс" створює копію книги. Результатом є повністю окрема книга, редагування або видалення однієї з них або їх вмісту не впливає на іншу.
  • Зелена кнопка дозволяє застосувати план покращення до всіх об'єктів на всіх кресленнях у книзі.
  • Кнопка між зеленою і червоною дозволяє експортувати книгу у вигляді рядка, який можна імпортувати за допомогою кнопки "Імпортувати рядок" на панелі швидкого доступу.
  • Червона кнопка "Кошик" дозволяє видалити книгу креслень та її вміст. Видалення книги має бути підтверджене в іншому діалоговому вікні.
  • Вибраний елемент книги підсвічується зеленим кольором.

Див. також