Іншими мовами: Deutsch English 日本語 Русский 简体中文

Бібліотека креслень

From Official Factorio Wiki
Jump to navigation Jump to search
Графічний інтерфейс бібліотеки креслень.

Бібліотека креслень - це віртуальний інвентар, який можна використовувати для зберігання та обміну будь-якими предметами з категорії креслень, включаючи книгу креслень, креслення, план знесення та план покращення. Її можна відкрити, натиснувши кнопку ( Blueprint library button.png ) над міні-мапою або за допомогою комбінації клавіш, B (за замовчуванням). У версії для Nintendo Switch графічний інтерфейс можна відкрити за допомогою кнопки на панелі швидкого доступу.

У будь-який момент часу доступні дві бібліотеки, кожна з яких займає окрему вкладку у графічному інтерфейсі бібліотеки креслень:

  • "Мої креслення" - це особиста бібліотека креслень гравця. Вона є спільною для всіх збережень гри і не є спільною для інших гравців у багатокористувацькій грі.
  • "Креслення гри" - це бібліотека, прив'язана до поточного файлу збереження. У багатокористувацькій грі вона є спільною для всіх гравців однієї команди.

Окрім того, що бібліотека є зручним місцем для обміну та впорядкування креслень, вона надає необмежене місце для їхнього зберігання. Цей простір також захищений від випадкових знищень: креслення та книги є звичайними предметами, тому їх можна знищити, наприклад, зруйнувавши скриню, в якій вони знаходяться (через напад ворогів або необережний таран танком), що неможливо для креслень, які зберігаються в бібліотеці.

На панелі швидкого доступу можна розмістити будь-яке креслення або книгу з бібліотеки, включаючи ті, що вкладені в інші книги креслень. Це дозволяє зручно користуватися окремими кресленнями і книгами, не вилучаючи їх з конкретних книг, розташованих у бібліотеці креслень. Зауважте, що при цьому створюється ярлик для креслення в бібліотеці, тож зміни, внесені до креслення за допомогою панелі швидкого доступу, відображаються в бібліотеці. Якщо це не бажано, креслення (книгу) можна скопіювати в його графічному інтерфейсі. Усі креслення у бібліотеках завжди доступні для використання з панелі швидкого доступу або безпосередньо з бібліотеки, куди вони повертаються після зняття курсору за допомогою Q (B у версії для Nintendo Switch).

Див. також