Іншими мовами: Deutsch English 日本語 Русский 简体中文

Вогнеметна турель

From Official Factorio Wiki
Revision as of 14:37, 5 February 2024 by Bilka (talk | contribs) (Removed untranslated history section. Either translate it or don't include it at all (better to not include it))
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search
Flamethrower turret.png
Вогнеметна турель

Flamethrower turret anim.gif

Інгредієнти

Time.png
20
+
Engine unit.png
5
+
Iron gear wheel.png
15
+
Pipe.png
10
+
Steel plate.png
30
Flamethrower turret.png
1

Сировини загалом

Time.png
32.5
+
Engine unit.png
5
+
Iron plate.png
40
+
Steel plate.png
30

Інгредієнти

Time.png
20
+
Engine unit.png
5
+
Iron gear wheel.png
15
+
Pipe.png
10
+
Steel plate.png
30
Flamethrower turret.png
1

Сировини загалом

Time.png
32.5
+
Engine unit.png
5
+
Iron plate.png
80
+
Steel plate.png
30

Колір на мапі

Об’єм сховища рідини

Резерв палива: 100
Пропускна труба: 100

Здоров’я

1400

Стійкість

Полум’я: 0/100%

Розмір стеку

50

Діапазон

Мінімум: 6
Максимум: 30
(Обмежено дугою на 120°)

Скорострільність

30/s

Пошкодження

Контактні пошкодження: 3 вогонь
Полум’я на землі: 13/s вогонь
Підпалені об'єкти: 100/s вогонь

Розмір області дії ефекту

2.5

Амуніція

Crude oil.png
Heavy oil.png
Light oil.png

Розміри

2×3

Витрати рідини

3/s

Час добування

0.5

Тип об’єкту

fluid-turret

Внутрішньоігрова назва

flamethrower-turret

Потребує технологію

Flamethrower (research).png

Технології посилення

Refined flammables (research).png

Виробляється в

Assembling machine 1.png
Assembling machine 2.png
Assembling machine 3.png
Player.png

Полум'я на землі горить 2 секунди. Термін розмір області дії ефекту стосується підпалених об'єктів та при контактних пошкодженнях. Об'єкти горять протягом 30 секунд.

Вогнеметні турелі функціонують подібно до вогнеметів, підпалюючи ворогів і землю та завдаючи шкоди цілий час, поки горить земля і ворог. На відміну від автоматичних і лазерних турелей, вони мають обмежену дугу вогневого ураження, тому їх слід розміщувати у вузьких місцях або за стінами. В ролі боєприпасів вони можуть використовувати сиру нафту, мазут чи дизельне паливо, які подаються через трубу, під'єднану до турелі. Вогнеметні турелі отримують бонус до пошкоджень залежно від типу нафти, як зображено на табличці нижче. Цей бонус є мультиплікативним, він додається до бонусної шкоди від досліджень.

Ammunition Effect
Crude oil.png
Сира нафта
100% пошкоджень
Heavy oil.png
Мазут
105% пошкоджень
Light oil.png
Дизельне паливо
110% пошкоджень

На відміну від лазерних і автоматичних турелей, вогнеметні турелі не стріляють боєприпасом, що миттєво вражає ціль, натомість вистрілюють струменем полум'я безпосередньо туди, де знаходиться ціль під час пострілу. Це означає, що вони мають тенденцію промахуватися повз ціль в атакуючій групі, натомість вражаючи тих, хто стоїть позаду.

Вогнеметні башти дуже потужні, оскільки кусаки та плюваки не мають вогнестійкості, а загальні 3000 пошкоджень, що наносяться підпапаленим ворогам, є гарантованим смертельним вироком майже для всього, що на цей момент є в грі. Ворожий юніт запалюється, якщо в нього потрапляє прямий потік полум'я. Вогнеметні башти будуть націлені на найближчого незапаленого ворога, а потім, коли всі вороги в радіусі досяжності будуть запалені, вони будуть націлені на найближчого ворога.

Бонусні технології та бонус до шкоди від пального для вогнеметної башти покращують контактну шкоду та шкоду, що наноситься вогнем на підпаленій землі. Бонусні технології також впливають на пошкодження, що наносяться підпаленим ворогам, яка триває 30 секунд і завдає 100 одиниць шкоди на секунду (без досліджень).

Хоча це не очевидно з описів бонусів пошкоджень, вогнеметна турель використовує бонус пошкоджень для вогнеметної башти та бонус пошкоджень для вогнеметних боєприпасів, які діють мультиплікативно, наприклад, з першим рівнем рафінованих горючих речовин вона отримує бонус +44%, а не +20%, з усіма передкосмічними поліпшеннями вона отримує +576% пошкоджень, а не +160%. Це пов'язано з тим, що вогнеметна турель визначається як така, що використовує боєприпаси типу "вогнемет", і це дозволяє їй не відставати від лазерних і автоматичних веж, до яких також аплікуються бонуси від двох або більше різних досліджень.

Вогнеметні турелі створюють вогонь на землі, який за замовчуванням триває 2 секунди. Якщо турель продовжує вести вогонь по цій точці, розмір вогню збільшується, він триватиме до 30 секунд, а його шкода збільшується аж до 6 разів, залежно від того, як довго турель веде вогонь по цій точці. Кілька вогнеметних турелей, що ведуть вогонь в одній точці, не спричиняють швидшого посилення вогню, оскільки між збільшенням інтенсивності вогню є перерва в 4 тіки, тоді як навіть одна вогнеметна турель веде вогонь кожні 2 тіки.

Див. також