Іншими мовами: English 日本語

Статистика виробництва

From Official Factorio Wiki
Jump to navigation Jump to search
Екран виробництва.

Екран виробництва - це вікно, яке показує детальну інформацію про те, з якою швидкістю ваша фабрика виробляє і споживає товари. Він також містить графіки, які показують, як ця інформація змінювалася з часом. За замовчуванням доступ до нього можна отримати, натиснувши P у грі або за допомогою кнопки над міні-мапою. У версії для Nintendo Switch графічний інтерфейс можна відкрити за допомогою кнопки на панелі швидкого доступу.

Шкала часу може бути виставлена на 5 секунд, 1 хвилину, 10 хвилин, 1 годину, 10 годин, 50 годин, 250 годин або 1000 годин. На малих часових інтервалах показаний показник може бути неточним через малу кількість елементів, відібраних для отримання значення.

Виробництво, рідини, будівлі, забрудення, вбивства

  • Вкладка "Виробництво" за замовчуванням показує, скільки певного продукту було вироблено і спожито у складальних автоматах, хімічних заводах тощо. Це можуть бути всі категорії, включаючи руду, електронні схеми і конвеєри. Екран виробництва пропонує чотири додаткові вкладки.
  • Вкладка "Рідини" працює аналогічно до вкладки "Виробництво", показуючи вироблені і спожиті рідини. Сюди входить пара, яка створюється для виробництва електроенергії, а також всі рідини, пов'язані з нафтою.
  • Вкладка "Будівлі" дає огляд того, які будівлі гравець (вручну або за допомогою роботів) розмістив у світі, а які нещодавно зруйнував. Сюди входять складальні автомати і конвеєри, а також дерева та різні каменюки.
  • Вкладка "Забрудення" показує джерела забрудення (заводи, складальні автомати, печі і т.д.), а також його "споживачів" (лігва, дерева, плитки суші).
  • Вкладка "Вбивства" показує статистику знищених ворогів і структур (сюди входять як і ворожі лігва, так і дерева чи власні випадково знищені будівлі) гравцем, а також таку саму статистику знищених структур ворогами (турелей, стін, роботів і т.д.)

Фільтрування графіків

Якщо деякі предмети виробляються зі значно більшою швидкістю, ніж інші (це часто трапляється з залізними і мідними пластинами), графіки стискаються по вертикалі, щоб вони могли поміститися в просторі. Це ускладнює розуміння того, як змінювалося виробництво інших товарів з плином часу. Щоб вирішити цю проблему, гравець може відфільтрувати елементи, які будуть показані на графіку, натиснувши на іконки ресурсів. Це змінює вигляд за замовчуванням (коли видно всі ресурси) на вигляд, де видно лише вибрані ресурси. Гравець може додати більше елементів до вибору, натискаючи на іконки наступних предметів. Для повернення до стандартного вигляду можна вжити кнопку "Скинути фільтри" (червона кнопка в правому верхньому куті над графіком)

Модулі продуктивності

Споживання на екрані виробництва враховує лише спожиті предмети і не залежить від бонусів продуктивності. Це означає, що науковий прогрес (який неможливо виміряти) буде вищим, ніж використання наукових пакетів, якщо в лабораторіях використовуються модулі продуктивності.