Іншими мовами: Deutsch English Русский 简体中文

Modding

From Official Factorio Wiki
Jump to navigation Jump to search

Дана стаття написана для версії Factorio 0.11.5 — 0.11.18 ( не гарантую що ця модифікація буде працювати на старіших чи новіших версіях.)


Що ми робитимемо?

Крок Перший(створення папки)

Першим кроком нам потрібно зробити папку і назвати її за цим зразком Назва_версія ( приклад Plane_0.0.1). І так до знаку _ пишіть що хочете і як хочете, тому що це скорочена назва модифікації, після _ має йти версія модифікації(зразок говорить нам, що ми створимо/запустимо модифікацію під ім'ям Plane а версія цієї модифікації є 0.0.1. ( не плутайте версію модифікації з версією Factorio!)

Всередині паки створіть 2 файла (якщо модифікація тільки для предметів і інструментів): 1. data.lua (дає знати грі що запускати) 2. info.json (інформація про модифікацію) (якщо модифікація містить машини, літаки, засоби пересування і тощо, потрібно добавити 1 файл) 3. control.lua (містить складні коди для руху транспорту тощо.) Після створення цих файлів переходьте до другого кроку в якому Factorio зможе бачити вашу модифікацію!

Крок Другий (Перший код і видимість модифікації)

І так для того щоб Гра розпізнала що це за файли нам потрібно вказати що це модифікація і дати опис про неї. Відкриваємо файл info.json (рекомендую відкривати програмою Notepad ++) І пишемо такий код ( рекомендовано писати власноруч, тому що так краще запам'ятовується)


{
  "name": "Plane",
  "version": "0.0.1",
  "title": "Plane mod",
  "author": "Factorio player",
  "contact": "dev@factorio.com",
  "homepage": "http://www.factorio.com",
  "description": "Mod adds Bomber and Bomber ammo",
  "dependencies": ["base"]
}  

І так я зараз вам поясню все : "name": тут ми пишемо назву папки мода (наприклад у мене папка під назвою Plane_0.0.1) "version": тут пишемо версію мода, тобто число після назви ( на приклад папка зветься Plane_0.0.1) "title": тут пишемо на англійській мові назву модифікації, тут ви можете писати що хочете, але я думаю буде правильно написати "Назва mod"( наприклад Plane mod чи Bomber mod) "author": ну тут зрозуміло і по назві що ми пишемо автора модифікації — це ваш нік чи власне ім'я з прізвищем чи псевдонім "contact": тут пишемо як можна звернутися до "Вас" тобто творця модифікації, це повинна бути електронна пошта. "homepage": тут можна написати сайт модифікації "description": це опис модифікації що вона добавить і що вона робить. "dependencies": це вимоги для правильної роботи модифікації зазвичай для простеньких модифікацій це Базовий мод, який пишеться в квадратних дужках і в лапках цих дужок ["base"], також тут можна позначити інший мод наприклад Hardcorio в ["Hardcorio"] і також вказати версію яку потрібно наприклад : ["base >= 0.11.17"] — це говорить що потрібно мати Базовий мод (Factorio) версії більше або що дорівнює 0.11.17.

Тепер збережіть файл і помістіть папку з модифікацією в папку Mods. Запустіть Factorio якщо гра запустилась без помилок все добре, а якщо "вибиває" якась помилка то передивіться чи правильно все написано. Коли гра запустилась зайдіть в розділ Модифікації і ви побачите свою модифікацію, але на даний момент вона нічого не додає в гру!

На даний момент ця стаття не закінчена і може бути дописана в будь-який момент !