Іншими мовами: Česky Deutsch English Français 日本語 한국어 Bahasa Melayu Nederlands Polska Português do Brasil Русский 中文

Резервуар

From Official Factorio Wiki
Revision as of 21:19, 27 March 2016 by Forwald (talk | contribs) (Forwald moved page Storage Tank/uk to Storage tank/uk)
Jump to navigation Jump to search
Чотири цистерни, з'єднані разом для формування зберігального масиву.

Цистерна це будівля, котра може зберігати до 2500 одиниць рідини. Це пасивний зберігач — не має ні входу, ні виходу, плин рідини залежить від тиску, тож за механікою роботи цистерну можна порівняти з великою трубою.

Template:Crafting

Використання

Цистерна буде заповнена у відповідному відсотковому співвідошенні, як труби, що з'єднані з нею. Труби, що зберігають більш, ніж 5 води, заповнять цистерну більш, ніж на 50% від її ємності. Маленькі насоси можуть використовуватися для наповнення цільової цистерни з джерела низького тиску (такого, як віддалені верстаки-качалки).

Цистерни зазвичай використовуються для зберігання надлишкових рідин (нафта, дизельне пальне та мазут), котрим потрібні буферні вмістилища для забезпечення гладкої роботи нафтоперегінного заводу.

Цистерни також можна використовувати для заснований на воді акумулятор. Якщо споживання гарячої води паровими машинами значно змінюється протягом циклу доби (через використання сонячних панелей чи лазерних турелей), то цистерни можна наповнювати гарячою водою протягом часу низького споживання енергії і потім спустошувати, коли електромережа через парові машини споживає більше води, ніж парові котли можуть нагріти.

Дивіться також
Template:MachineNav